Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze do LED marki COBALT ELECTRO

( ilość produktów: 36 )

Zasilacze do LED marki COBALT ELECTRO, to profesjonalne zasilacze do oświetlenia LED na napięcie DC12V, oraz na napięcie DC24V.

Zasilacze COBALT ELECTRO, to wysokiej jakości zasilacze LED montażowe i meblowe w wersji PFV, w wersji PLV oraz profesjonalne zasilacze do LED hermetyczne IP67 z serii ZPV.

Zasilacze COBALT ELECTRO seria PFV, są to płaskie zasilacze do oświetlenia LED w obudowie plastikowej na napięcie DC12V oraz na napięcie DC24V.

Profesjonalne zasilacze LED z serii PFV wykonane z najwyżej jakości komponentów wpływających na wysoką sprawność oraz żywotność z 3 letnią gwarancją.

Zasilacze COBALT ELECTRO seria PLV, są to ultra wąskie i płaskie zasilacze ULTRA SLIM do oświetlenia LED w kompaktowej smukłej obudowie plastikowej na napięcie DC12V oraz na napięcie DC24V.

Zasilacze LED profesjonalne z serii PLV wykonane z najwyżej jakości komponentów wpływających na wysoką sprawność oraz żywotność z 3 letnią gwarancją.

Zasilacze COBALT ELECTRO seria ZPV, są to hermetyczne i wodoodporne zasilacze klasy IP67 do oświetlenia LED w szczelnej i hermetycznej obudowie na napięcie DC12V oraz na napięcie DC24V.

Hermetyczne zasilacze LED profesjonalne z serii ZPV wykonane z najwyżej jakości komponentów wpływających na wysoką sprawność oraz żywotność z 3 letnią gwarancją.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Ok. Wszystko w porządku.
2024-06-23
wszystko w porządku
pixel