Żarówki V-TAC
Produkty V-TAC posiadają certyfikaty i znaki jakości CE (EMC, LV, ROHS), DEKRA, GS, TUV wydawane przez akredytowane, niezależne laboratoria.
Determinacja, wytrwałość i ciągłość rozwoju V-TAC została nagrodzona złotym medalem na 73 Międzynarodowych Targach Technicznych w Plovdiv, w 2017r. Rok wcześniej V-TAC znalazł się w rankingu magazynu London Stock “1000 firm, które inspirują Europę”.
Wszystkie produkty V-ТАС opracowane są z myślą o oszczędzaniu energii i ochronie środowiska. Wraz ze wzrostem świadomości technologii LED w skali globalnej, V-ТАС stara się być jednym z liderów w rozwoju i rozpowszechnianiu tej technologii, oferując najbardziej aktualną listę produktów.
Nieustannie dążąc do niezawodności i najwyższej jakości, V-TAC podpisał umowę na dostawę chipów LED i komponentów z firmą SAMSUNG. Z początkiem 2018r. została zainicjowana zmiana dotychczasowego asortymentu na produkty z serii V-TAC PRO (aż pięcioletni okres gwarancyjny), w których zastosowano chipy LED marki Samsung!
V-ТАС dokłada starań, aby zachować swój profesjonalny wizerunek i rozwijać się jako jedna z wiodących marek w branży LED. Dzieje się tak za sprawą bezkompromisowego zaangażowania w jakość i serwis po sprzedażowy, świadczony klientom.