Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oświetlenie szynowe sufitowe LED, szynoprzewody oświetleniowe, szyny magnetyczne oświetleniowe do LED.

( ilość produktów: 92 )

Nowoczesne oświetlenie Led na szynę . Liniowe oświetlenie mocowane do szyny sufitowej magnetycznej, do szyny jednofazowej oraz do szyny trójfazowej.

Oświetlenie mocowane do szyny, to nowoczesne rozwiązania do sufitowego szynowego oświetlenia Led które można konfigurować w dowolny sposób. Oświetlenie na szynoprzewodach, jest modułowym oświetleniem sufitowym, które można konfigurować w wybrany sposób z szyn oświetleniowych oraz z dowolnie wybranej lampy do szyny.

Oświetlenie do  szyny występuje w trzech wariantach, pierwszy najprostszy i najtańszy to oświetlenie na szynę oświetleniową jednofazową, drugie to oświetlenie na szynę trójfazową, oraz nowoczesne oświetlenie na szynę magnetyczną 48V Magnetic Track Light.

Konfigurując odpowiednie rozwiązanie oświetlenia szynowego, należy wybrać odpowiedni szynoprzewód oświetleniowy, odpowiednie lampy do wybranego systemy szyny oświetleniowej, różnego rodzaju łącznik i przejściówki do wybranej szyny oświetleniowej, oraz w przypadku szyny oświetleniowej magnetycznej, odpowiedni zasilacz do szyny na napięcie 48V.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Ok. Wszystko w porządku.
2024-06-26
Wszystko wporzo
pixel