Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cobalt Electro, zasilacze LEDowe na 12V oraz na 24V.

( ilość produktów: 37 )

Cobalt Electro, to wysokiej jakości zasilacze do oświetlenia LED.

Zasilacze marki COBALT, to seria zasilaczy hermetycznych ZPV, zasilaczy plastikowych w płaskiej obudowie PFV, oraz w zasilaczy ultra wąskiej obudowie PLV.

Zasilacze COBALT Electro dostępne na napięcie DC 12V oraz na napięcie DC 24V.

Seria Cobalt ZPV, to zasilacze LED w wodoodpornej, hermetycznej obudowie IP67 do zasilania i do podłączenia LEDów w pomieszczeniach takich jak łazienka, sauna oraz do montowania na zewnątrz budynków w miejscach narażonych na warunki atmosferyczne.

Seria Cobalt PFV, to plastikowe zasilacze LED, w smukłej, płaskiej obudowie do zasilania oświetlenia LEDowego w meblach, w szafkach w zabudowach sufitowych i w miejscach gdzie jest niewiele miejsca na zasilacz.

Seria Cobalt PLV, to ultra wąskie i ultra płaskie zasilacze LEDowe do montażu w miejscach wąskich i trudno dostępnych dla zwykłych zasilaczy. Seria PLV to zasilacze w obudowie ultraslim do oświetlenia ledowego wewnątrz budunku, w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i w miejscach o małej wilgotności bez narażenia na wodę itp.

Komponenty i podzespoły zastosowane w zasilaczach Cobalt Elektro, są najwyższej jakości i sprawdzonych producentów, dzięki czemu zasilacze mają wysoką jakość, wysoki poziom sprawności zasilaczy Cobalt, oraz niewazwodność zasilaczy Cobalt-Electro.

Dzięki swoim właściwościom zasilacze Cobalt, mogą z powodzeniem być wykorzystywane do profesjonalnych instalacji oświetleniowych, elektronicznych, do zasilania sterowników do LED, oraz sterowników do rolet, bram itp.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-27
Super obsługa klienta szybka komunikacja, produkt zgodny z opisem
2024-06-17
Godna Polecenia
pixel